eParki_pasek

Szanowni Państwo,
Informujemy że Biebrzański Park Narodowy jako jeden z pierwszych parków narodowych w Polsce rozpoczął elektroniczną sprzedaż biletów w systemie eParki, za pomocą którego zakupią Państwo drogą elektroniczną dowolne karty wstępu na szlaki wodne, lądowe oraz licencje wędkarskie. Dzięki temu będą mogli Państwo lepiej zaplanować zwiedzanie parku i zakupić wymagane bilety w dowolnym miejscu oraz niezależnie od godzin pracy punktów sprzedaży. System jest dostosowany także do urządzeń mobilnych. Nam pomoże on też w pomiarach natężenia ruchu turystycznego w poszczególnych miejscach parku. 
Jeśli korzystasz z platformy po raz pierwszy, zarejestruj się wpisując wybraną przez siebie nazwę użytkownika oraz hasło . W ten sposób utworzysz konto, dzięki któremu kupisz bilety we wszystkich parkach narodowych, które do tej pory przystąpiły do systemu elektronicznej sprzedaży. W chwili obecnej działa już w Wigierskim, Narwiańskim, Drawieńskim, Karkonoskim oraz w Parku Narodowym Gór Stołowych. W najbliższym czasie system ma być wprowadzany w kolejnych parkach narodowych. W przyszłości są też planowane inne wersje językowe oraz możliwość rozszerzenia oferty.
 
Jak zakupić kartę wstępu w siedmiu krokach. To proste:
1. Wejdź na stronę www.eParki.pl.
2. Kliknij w logo Biebrzańskiego Parku Narodowego i przejdź do strony zakupu biletów.
3. Zaloguj się wpisując swój login i hasło, które podałeś podczas rejestracji (jeśli się nie zalogujesz, zostaniesz o to poproszony podczas finalizowania transakcji).
4. Wybierz rodzaj karty wstępu i podaj ich ilość.
5. Wpisz na kogo jest bilet (w przypadku licencji wpisz także numer karty wędkarskiej).
6. Kliknij "umieść w koszyku" a następnie dokonaj płatności i poczekaj na potwierdzenie.
7. Wydrukuj bilet lub zachowaj go na urządzeniu mobilnym w celu okazania w razie kontroli.
 
Jeśli potrzebujesz faktury kliknij w zakładce "Moje bilety" dane firmy. Faktura zostanie wysłana pocztą tradycyjną.
 
Mamy nadzieję, że ta możliwość będzie dużym udogodnieniem dla turystów oraz przewodników.
Zachęcamy do korzystania z nowej platformy oraz prosimy zapoznać się z jej regulaminem.

 

Opublikowano: 2017-10-06 08:00

Wydrukuj