W 22 kolejce IV ligi Biebrza Goniądz pokonała na własnym boisku będący na 13 pozycji w tabeli MKS Mielnik. Pierwsza część meczu należała do gospodarzy . Dominowali, stworzyli sobie sporo okazji do zdobycia bramek, posiadali futbolówkę bardzo długo. Zdecydowane ataki przyniosły efekt w 20 minucie, ładnie akcję zespołu na 1:0 zamknął Cieciorko Marcin. Niedźwiedzie konsekwentnie dążyli do podwyższenia wyniku. Udało się to osiągnąć w 45 minucie. Po zamieszaniu w polu karnym gości piłkę głową do bramki na 2:0 skierował Przemysław Jasiński.
W drugiej części gry tempo meczu znacznie spadło. Biebrza grała cały mecz w 11 ( kilka kontuzji, kartki) tak więc ograniczała się jedynie do kontrataków. Wykorzystali to w goście. Śmiało zaatakowali i zmusili gospodarzy do momentami rozpaczliwej obrony. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 85 minucie Michał Pawluczuk zdobył bramkę kontaktową na 2:1. Mielnik starał się zremisować ten mecz więc walka trwała do ostatniego gwizdka. Więcej goli jednak już nie padło Biebrza po słabym meczu szczęśliwie ale zasłużenie wygrała.Biebrza Goniądz – MKS Mielnik 2:1.
Obsada sędziowska spotkania: Leszek Bielicki (Zambrów) Marek Anuszkiewicz (Zambrów) Bartosz Tyszka (Lachowo).

Opublikowano: 2018-04-30