Szanowni Państwo,
Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w spotkaniu pt. „Poznaj Puszczę Knyszyńską” z cyklu „Podlaskie Let’s Go Outside”, które odbędzie się 16 maja br. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1, o godzinie 17:00 (wstęp wolny).
„Podlaskie Let’s Go Outside” to wydarzenie o luźnej formule, który ma za zadanie kształcić, otwierać ludzi na nowe doświadczenia, dostarczać bezcennych wspomnień, odkrywać to, co w województwie podlaskim jest jeszcze nieodkryte oraz docenić to, co niedoceniane. Ciekawi goście, towarzyszące spotkaniom projekcje filmów, wystawy fotografii oraz konkursy, mają za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białegostoku i okolic walory turystyczne regionu.
Tym razem tematem spotkania będzie Puszcza Knyszyńska – rozległa i bliska, otulająca Białystok swą zielenią, a mimo to nadal skrywająca wiele tajemnic. O tym, jak wraz ze zmianą pór roku zmienia się arboretum opowie Iwona Zinkiewicz z Nadleśnictwa Supraśl – Kierownik Arboretum w Kopnej Górze, Krzysztof Łaziuk, Starszy Specjalista Straży Leśniej w Nadleśnictwie Supraśl przedstawi historię zapisaną w Puszczy, Waldemar Sieradzki, Prezes Fundacji „Natufilia” udowodni, że życie jest dobre, a las jest dla życia, a Robert Konował, Specjalista Służby Leśnej z Nadleśnictwa Krynki opowie o niezwykłym ogrodzie leśnym, jakim jest Silvarium w Poczopku.

Więcej informacji na stronie http://podlaskie.it/aktualnosci/poznaj-puszcze-knyszynska/ oraz na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/events/463485480763150/. 

 

Opublikowano: 2018-05-14

Wydrukuj